Sea Secrets - kozmetické výrobky pre intenzívnu hydratáciu pleti

Základom kozmetickej línie Sea Secrets sú najúčinnejšie morské produkty, ktoré sú najbohatším zdrojom biologicky aktívnych látok. Všetky výrobky obsahujú biologický morský komplex: morský kolagén, výťažok z morských rias a kyselinu hyalurónovú. Táto kombinácia zložiek poskytuje intenzívnu hydratáciu pokožky, vypína pleť, zásobuje ju stopovými prvkami, posilňuje pokožku a vyhladzuje vrásky.

Morský kolagén (Atelokolagén) je produkt prírodného pôvodu. Je to polypeptid, ktorý obsahuje prolín a hydroxyprolín vo vysokej koncentrácii. Je dobre znášaný pokožkou. Jeho zloženie je veľmi podobné ľudskému kolagénu. Efektívne hydratuje, ľahko sa vstrebáva. Pleť vypína a vytvára liftingový efekt. Vizuálne vyhladzuje reliéf pokožky a robí vrásky menej viditeľnými. Zlepšuje tonus pleti.

Morské riasy si uchovávajú všetku bohatosť morskej vody. Obsahujú celý rad vitamínov, bielkovín, polysacharidov, minerálných látok, esenciálnych aminokyselín. Extrakt z morských rias poskytuje kompletnú výživu pre pokožku, zabraňuje jej vysychaniu, má úžasnú schopnosť zadržiavať vodu a rýchlo obnovuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti buniek.

Kyselina hyalurónová je základným stavebným prvkom spojivových tkanív tela. S vekom sa obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke znižuje, čo spôsobuje, že pleť stráca pružnosť, jej tonus znižuje, vytvárajú sa vrásky. Kyselina hyalurónová je najlepší prírodný zvlhčovač pleti, pomáha pleti udržať si vlhkosť, zlepšuje jej pružnosť pokožky a redukuje vrásky.