Bojujte s časom a vyzerajte mladšie!


Real Dream® Anti-age, Real Dream® Anti-wrinkle - kozmetické výrobky, ktoré spomaľujú proces starnutia, bojujú s farebnou nejednotnosťou pokožky a vyhladzujú vrásky.

Máte 30+ alebo 40+? Potom sú tieto línie určené práve pre Vás. Starnutie kože je vnútorný proces, ktorý si nemusíte všimnúť ani cítiť. Začína to dlho predtým, než uvidíte prvé vrásky v zrkadle. Účelom anti-age produktov je zastaviť proces starnutia pleti, oddialiť vznik prvých vrások, odstrániť farebnú nejednotnosť pleti či pigmentové škvrny. Je to možné? Rozhodne áno!

Výskum vykonaný v laboratóriach Dzintars preukázal, že proces starnutia kože môže byť spomalený v každom veku. Anti-age produkty sú rovnako účinné pre tých, ktorí majú relatívne mladú pleť (30 rokov a starší) i pre tých, ktorí už majú viditeľné známky starnutia. Denné a nočné krémy, séra a balzamy prezentované v týchto líniach brzdia výskyt prvých vrások a vyhladzujú existujúce vrásky. Možno povedať, že kozmetika Real Dream® Anti-age je určená na prevenciu prejavov starnutia pleti a teda nevyhnutná pre našu pokožku.

Výrobky z línií Real Dream® Anti-age a Anti-wrinkle obsahujú inovatívne peptidy SYN®-Ake a SYN®-Coll, ktoré sú známe ako najúčinnejšie anti-age látky používané vo svetovom kozmetickom priemysle. SYN®-COLL je patentovaný inovatívny prípravok, ktorý efektívne kompenzuje nedostatok kožného kolagénu, čo vedie k spomaleniu starnutia kože. Peptid SYN®-AKE je svojim chemickým zložením a účinkom podobný polypeptidu, ktorý sa nachádza v haďom jede zmije. Je určený na efektívne vyhladenie mimických vrások pomocou svalových-relaxačných účinkov (uvoľnenie svalového napätia).

Okrem vysoko účinných peptidov SYN®-Ake a SYN®-Coll sa pre spomalenie starnutia pleti v týchto líniach využívajú aj prírodné antioxidanty z jablčného semena (Ederline S), morské riasy, červená ďatelina, pupočník ázijský a kyselina hyalurónová.

Kozmetické produkty Real Dream® sú bez parabénov, neobsahujú minerálne oleje, silikóny, propylénglykol, syntetické farbivá, geneticky modifikované alebo živočíšne produkty.