Peptidy v kozmetike Dzintars, línie Opera, Real Dream anti-age a Real Dream anti-wrinkle:

- Peptid SYN®-COLL (Palmitoyl Tripeptide-5) je patentovaný inovatívny prípravok, ktorý účinne kompenzuje nedostatok kolagénu, čo vedie k spomaleniu starnutia pleti.
- Peptid SYN®-AKE (Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate) jeho chemické zlúčeniny a účinky sú podobné polypeptidu, ktorý sa nachádza v jede zmije. Používa sa na efektívne vyhladenie mimických vrások pomocou svalovo-relaxačných účinkov (uvoľnenie svalového napätia). Klinické štúdie preukázali, že peptid SYN®-AKE naozaj "kill the age" - poráža vek, dokonale vyhladzuje pokožku a výrazne redukuje mimické vrásky.
- Peptid MATRIXYL ® Synthe '6 ™ (Palmitoyl tripeptide-38) najnovšia generácia peptidov, ktorá stimuluje tvorbu nenahraditeľných zložiek pokožky. V dôsledku toho je výskyt vrások výrazne znížený. Zároveň stimuluje tvorbu kyseliny hyalurónovej, vyhladzuje pokožku, hydratuje a tonizuje ju. Pleť sa stáva pevnejšou a pružnejšou.
- Sójové peptidy (Phytokine) sú peptidy odvodené od sójového proteínu. Zlepšujú odolnosť a pružnosť pokožky, vyhladzujú vrásky a omladzujú pleť.
- Peptid (Palmitoyl Oligopeptide) má dlhý hydratačný účinok a schopnosť vizuálne zladiť malé vrásky, takže pokožka vyzerá hladšie. Tento produkt stimuluje syntézu kolagénu v koži a glykozoaminoglikany (GAG).