Pleťové oleje v kapsuliach od SensiSany, bohaté na vitamíny a aktívne látky, sa účinne starajú o Vašu náročnú pleť. Objavte štyri druhy olejov v ponuke nášho eshopu: pupalkový olej, olej z čílskej ruže, olej z orecha kukui a olej z kamélie.

Pupalkový pleťový olej

Tento špeciálny pleťový olej bude inšpirovať vaše zmysly! Uvoľňuje a vyrovnáva pokožku, zjemňuje ju a zabraňuje predčasnej tvorbe vrások. Olej je bohatý na vitamíny a podporuje regeneráciu pokožky. Je jemne tónovaný s prírodnou ochranou pred slnečným žiarením.

Pleťový olej z čilskej ruže

Bohatý na vitamíny, lisovaný zo semien čilskej divokej ruže. Stimuluje pružnosť pokožky, ktorá je hmatateľne mäkkšia a hladšia. Vyhladzuje nečistú pleť a suchú pleť, náchylnú k zápalom.

Pleťový olej z orecha kukui

Pleťový olej vysokej kvality je bohatý na vitamíny a aktívne látky. Je vhodný pre pleť nad 30 rokov ako denná aj nočná starostlivosť. Zabraňuje predčasnej tvorbe vrások, zachováva pružnosť pokožky. Upokojuje podráždenie pri citlivosti na slnečné žiarenie a náchylnosti k alergii.

Jemný pleťový olej z kamélie

Vhodný pre veľmi citlivú, suchú pleť so sklonom k alergiám, podporuje regeneráciu pleti, robí ju nádherne hebkou a vláčnou bez akéhokoľvek podráždenia.