Jedna z troch línii španielskej certifikovanej bio-kozmetiky Svëntia je Anti-aging Hyaluronic. Je určená pre normálnu a zmiešanú pleť. Pozostáva z očného krému, pleťového séra a pleťového krému. 

- Regenerating Eyes Contour/Regeneračný očný krémposkytuje pokročilú starostlivosť o oči, založenú na organických účinných látkach a kyseline hyalurónovej prírodného pôvodu. Pomáha obmedzovať vznik liniek a vrások, brzdí viditeľné známky veku. Regeneračný očný krém vyhladzuje, hydratuje a stimuluje pokožku, aby zvýšila svoju prirodzenú produkciu kyseliny hyalurónovej.

- Revitalizing Facial Serum with Hyaluronic Acid/Revitalizačné pleťové sérum s kyselinou hylurónovou - revolučný efekt hydratačného séra pomáha obnoviť pokožku a zmierniť príznaky starnutia. Okamžite hydratuje a zlepšuje rovnováhu vlhkosti pokožky, dodáva pocit pohodlia, žiarivosti a pevnosti. Vďaka vysokému obsahu prírodnej kyseliny hyalurónovej poskytuje sérum intenzívny a okamžitý účinok. Absorbuje sa veľmi rýchlo a funguje ako šoková liečba, ak sa používa spolu s Anti-age revitalizačným pleťovým krémom s kyselinou hyalurónovou.

- Anti-age+Revitalizin Facial Cream/Anti-age revitalizačný pleťový krém - revitalizačný krém s kyselinou hyalurónovou je pokročilá a okamžitá intenzívna starostlivosť, obsahuje vysoký podiel prírodnej kyseliny hyalurónovej. Pomáha bojovať proti predčasným príznakom starnutia: dehydratácia, nedostatok živín a vrásky. Používanie spolu s revitalizačným pleťovým sérom prinesie úžasný výsledok na pevnosť, hydratáciu a vrásky. Zachováva zdravý tón pleti a krásu.