V prípravkoch Svëntia sú použité organické prísady, certifikované BDIH. Postupne Vám ich budeme predstavovať.


1.) Delour komplex - silný antioxidant a vitamínový komplex, ktorý reguluje stratu vody v epiderme. Bráni pleť pred stratou pevnosti a pružnosti, poskytuje 100% prírodnú ochranu pred vonkajším vplyvom a voľnými radikálmi, zodpovednými za starnutie kože. 

2.) Ružová voda - v sebe spája upokojujúce, tónujúce a relaxačné vlastnosti.                            

3.) Bambucké maslo - efektívne hydratuje a vyživuje pokožku. Je bohaté na nenasýtené mastné kyseliny. Prirodzene podporuje obnovu buniek. Pleť upokojuje, obnovuje, zlepšuje jej pevnosť a jemnosť. 

4.) Šípkový olej - v kozmetike sa využíva pre svoju schopnosť regenerovať pokožku a liečiť jazvy. Pomáha obnovovať pružnosť pleti. Obsahuje približne 18% kyseliny olejovej, 40% kyseliny linolovej a 34% kyseliny linolenovej. Šípkový olej okrem regenerácie pokožku aj hydratuje a vyživuje. Pri dennom používaní zjemňuje výrazové črty tváre.

5.) Jojobový olej - extrahuje sa zo semien Simmondsia chilensis. Je to jedna z najlepších kozmetických prísad na svete. Jeho zvlhčujúce, zvláčňujúce a stabilizačné antioxidačné vlastnosti z neho robia jednu z najvýznamnejších kozmetických tukových substancií. Predstavuje komplexnú zmes prírodných esterov s dlhým reťazcom. Pleť revitalizuje, hydratuje, upokojuje a osviežuje. Jojobový olej pokožku mastí a pritom zanecháva nemastný bohatý zamatový pocit na koži.

6.) Včelí vosk - obsahuje voľné kyseliny a estery, ktoré mu prepožičiavajú výnimočné vlastnosti, ako je schopnosť pokožku zvláčňovať, dodať jej pružnosť, podporovať hydratáciu a jemnosť.
                                                                                                                           (pokračovanie)