REAL DREAM Anti-Age Regenerating and firming night cream for dry and sensitive face skin Zobraziť väčšie

Real Dream Anti-Age Regenerating and firming night cream for dry and sensitive face skin

Real Dream Anti-Age Regeneračný a spevňujúci nočný krém pre suchú a citlivú pleť

Krém obnovuje pleť a posilňuje jej štruktúru, brzdí proces starnutia. Okamžite kompenzuje nedostatok prírodných lipidov a intenzívne hydratuje pokožku. Prírodné antioxidanty v hnedých riasach, červenej ďateline a mrkvových semenách oddiaľujú proces starnutia pleti. SYN®-AKE a SYN®-COLL biopeptidy aktívne stimulujú syntézu kolagénu a zabraňujú tvorbe vrások. Aktívne zložky Padinami®, Ederline S a kyselina hyalurónová intenzívne hydratujú pleť, zlepšujú jej tón a pružnosť. Vhodné pre 30+.

94% zloženia je prírodného pôvodu

Dermatologicky testované

Kozmetické výrobky z línie Real Dream Anti-Age neobsahujú parabény, minerálne oleje, silikóny, propylénglykoly, ani žiadne syntetické farbivá, geneticky modifikované alebo živočíšne produkty.

28395

Nový produkt

10,10 €

Objem50ml
Aktívne zložkypeptid SYN®-COLL, peptid SYN®-AKE, Ederline S, kyselina hyalurónová, Padinami®, extrakt z aloe vera, extrakt z červenej ďateliny, extrakt z pupočníka ázijského, olej z mrkvových semien, jojobový olej, bambucké maslo, kakaové maslo, makadamiový olej, hroznový olej, vitamín E, extrakt zo sladného drievka, extrakt z pšeničných klíčkov, extrakt z nevädza, alantoín, bisabolol
Použitieaplikujte na čistú pleť 2 hodiny pred spánkom

Ďalšie výrobky v kategórii