Real Dream Anti-Age Regenerating balm for eye-zone skin Zobraziť väčšie

Real Dream Anti-Age Regenerating balm for eye-zone skin

Real Dream Anti-Age Regeneračný balzam na očné okolie

Balzam vypína a regeneruje očné okolie, pomáha vysporiadať sa s prvými zmenami súvisiacimi s vekom, brzdí proces starnutia pokožky. Zvláčňuje, odstraňuje napätie a po aplikácii vytvára okamžitý pocit pohodlia. Zmenšuje tmavé kruhy a opuchy pod očami. Prírodné antioxidanty, obsiahnuté v červenej ďateline a semenách karotky, oddiaľujú starnutie kože. Biopeptidy SYN®-AKE a SYN®-Coll aktívne stimulujú syntézu kolagénu a zabraňujú tvorbe vrások. Aktívne zložky Padinami®, Ederline S a kyselina hyalurónová intenzívne hydratujú pleť, zlepšujú jej tonus a odolnosť. Vhodné ako denná i nočná starostlivosť pre 30+.

94% zloženia je prírodného pôvodu

Dermatologicky a oftalmologicky testované, certifikát GMP (správna výrobna prax)

Kozmetické výrobky z línie Real Dream Anti-Age neobsahujú parabény, minerálne oleje, silikóny, propylénglykoly, ani žiadne syntetické farbivá, geneticky modifikované alebo živočíšne produkty.

29117

Nový produkt

8,30 €

Objem35ml
Aktívne zložkyPeptid SYN® - COLL, Peptid SYN®-AKE, Ederline S (extrakt zo semien jabĺk), kyselina hyalurónová, Padinami®, aloe vera extrakt, červená ďatelina extrakt, pupočník ázijský extrakt, olej zo semien mrkvy, jojobový olej, bambucké maslo (karité), kakaové maslo, makadamiový olej, hroznový olej, vitamín E, extrakt zo sladkého drievka, listnatec tŕnitý extrakt, brečtan extrakt, nevädza extrakt, alantoín, bisabolol

Ďalšie výrobky v kategórii